logo_art&about.png

פרהסיה. שבת אמנותית בגלריה

אמנות | הרצאה + קרקס 70 ₪ | סדנת ציור 90 ₪

שבת 4.1.20 | 09:00-24:00

הרצאה | 12:00

יובל שמלא – הזוכה הגדול של נינג'ה ישראל

יובל שמלא עשה היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שעלה לגמר אליפות העולם בטיפוס, בהרצאה מעוררת השראה.

יובל חולק עם הקהל את סיפורו האישי, הקשיים שחווה בדרך למעלה ומכניס אותנו לעולמם הייחודי של המטפסים התחרותיים ולאופן שבו כל אחד מאיתנו יכול להתמודד בהצלחה עם מכשולים ואתגרים בחייו.

 

יובל שמלא נהג לטפס על כל מה שאפשר מאז שהוא זוכר את עצמו, הוא החל להתאמן בקיר טיפוס מקצועי עוד בגיל 12. כעבור שנה הוא כבר התחרה באליפות אירופה, עלה לגמר וסיים במקום השמיני. כיום הוא משרת כספורטאי מצטיין בענף הטיפוס בצה"ל ומטפס על קירות וצוקים בארץ ובעולם. ב-2017 עשה היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שעלה לגמר אליפות העולם בטיפוס. חוץ מזה, בזירה המקומית, בשלוש השנים האחרונות יובל מחזיק בתואר אלוף הארץ לבוגרים בטיפוס. יובל שומר על שגרת אימונים מאתגרת של כ-12 אימונים בשבוע על מנת להגשים את חלומו: לייצג את ישראל ולזכות במדלייה באולימפיאדת טוקיו 2020, שם יופיע הטיפוס לראשונה כענף תחרותי.

כרטיס להרצאה + מופע הקרקס בעלות של 70 ₪

מכירת הכרטיסים הסתיימה

סדנה | 09:00 לכל המשפחה ו-21:00 למבוגרים בלבד

ההצלחה נמשכת, Paint BAR בהנחייתה של אילת כץ

מאות מבקרים כבר השתתפו ויודעים לספר על חוויה מעשירה ומהנה במיוחד. הסדנה תתקים ב-2 מחזורים:

09:00 - סדנה פתוחה לכל המשפחה.

21:00 - סדנה פתוחה למבוגרים בלבד.

שעתיים של בילוי ויצירה בסדנת ציור קבוצתית במהלכה כל משתתף מקבל סינר, קנבס, מכחולים וצבע, ובהנחיה מקצועית מציירים ציור אותו לוקחים הביתה.

 

אין צורך בהכשרה קודמת או כישרון מיוחד. כולם יכולים לצייר וכולם יצאו עם ציור מקסים הביתה. זה אירוע חוויתי כיפי. בילוי של ממש!

מחיר למשתתף: 90 ₪ 

ההשתפות בסדנה מותנית ברישום מראש | מספר המקומות מוגבל

מכירת הכרטיסים הסתיימה

קרקס בגלריה | 11:30

שתי בנות בשמלה אחת – יסמין וייס וסתיו קסירר

אמנית הקרקס יסמין וייס אורחת קבועה שלנו בפרהסיה, הפעם במופע זוגי עוצר נשימה המשלב תנועה, ריקוד וקרקס יחד עם סתיו קסירר - יוצרת ואמנית קרקס.

בקרקע ובאוויר לצלול לתוך החלומות שלנו, מה זה להיות אישה? איך היא זזה? מה תלבש? למה זה חשוב בכלל? מסתובבות סחור וסחור נופלות וקמות וממשיכות קדימה.

יסמין וסתיו בוגרות בית הספר סנדסיאל לתאטרון מחול וקרקס עכשווי חוקרות תנועה על הקרקע ובאוויר ומחפשות אחר השילוב העדין בין השניים, מופיעות ביחד ולחוד במופעים ופרוייקטים שונים בארץ ובעולם.

כרטיס למופע הקרקס + ההרצאה בעלות של 70 ₪

אמנות ישראלית עכשווית

הזדמנות נהדרת לבקר בתערוכות הנפלאות שממלאות את חלל הגלריה,

צוות הגלריה ישמח לספק פרטים על כל יצירה ואתם תוכלו להתרשם ולרכוש אמנות ישראלית.

קצת עלינו

הגלריה שהקמנו ב2014 היא גרעין ראשון שנובט מתוך תפיסה חדשה של מתן במה איכותית ומכובדת ומכירת אמנות ישראלית מקורית. התפקיד המרכזי של הגלריה הוא פיתוח דיאלוג בין האמן ויצירת האמנות לחובב האמנות, קידום מקצועי של האמנים והנגשת אמנות ישראלית מקורית, בגובה העיניים לקהל הרחב.

במתחם, שגודלו 1000 מ"ר, מוצגות יצירות אמנות מכל הסוגים בתערוכות קבועות ומתחלפות. התערוכות והאירועים המתקיימים ב'גלריה' מלווים בפתיחות מתוקשרות, פרסום ויחסי-ציבור מאסיביים תוך הקפדה על איכות ומקצועיות ללא פשרות.

מזמינים אתכם להגיע בשבת לחווית אמנות ישראלית יוצאת דופן

מי אנחנו?

גלריית Art & about בעמק חפר פועלת משנת 2015 במספר מוקדים בארץ ובחו"ל במטרה לקדם אמנים ישראלים.

הגלריה היא גרעין ראשון שנובט מתוך תפיסה חדשה של מכירת אמנות ישראלית.

במתחם, שגודלו 1000 מ"ר, מוצגות יצירות אמנות מכל הסוגים בתערוכות קבועות ומשתנות והוא משמש גם בסיס לאירועי אמנות נוספים ברחבי הארץ.

כל היצירות ניתנות לרכישה.

רוצים להבין יותר מה אנו עושים?

גלריית ART & ABOUT | צבי הנחל 7, פארק תעשיות עמק חפר